Wygrana rocznika 2010 na zakończenie w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego

Dziś na „Arenie Wiki” nasi chłopcy z rocznika 2010 zmierzyli się ze starszymi kolegami za miedzy Ekoball Sanok. Nasi zawodnicy, przez cały mecz posiadali przewagę, konsekwentnie budowali akcje od tyłu, długo utrzymywali się przy piłce, co także przekładało się na okazje do zdobycia goli.
W pierwszej połowie stworzyliśmy piękne zespołowe akcję a trzykrotnie z dystansu 🚀 na bramkę strzelali Hoksa, Szczurzydło , Rygiel lecz dobre interwencje bramkarza Ekoballu uchroniły przeciwników od straty bramki. 🎯 Po zmianie stron kolejne akcje zagrażały bramce Ekoballu. I w końcu , piękna zespołowa akcja, Szczurzi zagrywa prostopadła piłkę do Hoksika, który zostaje faulowany na 16 m od bramki. Sam pokrzywdzony bierze piłkę ustawia, oddaje strzał z rzutu wolnego i BRAMKA 👏 koniec meczu. Radość chłopaków i podziękowania dla przeciwników 🤝.

Brawa dla całej ekipy 👏💪

Akademia Piłkarska Wiki Sanok 2010 –  Ekoball Sanok 2009 1:0

Bramka:Patry Hoksa

Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2010:
Rafał Duży, Dawid Mazgaj, Paweł Koczera, Szymon Kluska, Oliwier Rygiel, Jakub Szczurzydło, Marcel Przybyłowicz, Jakub Drwięga, Patryk Hoksa, Bartosz Wójtowicz, Gabriel Senuś, Patryk Biskup, Michał Siwik, Wiktor Gac.

Trener : Mariusz Sumara i Jakub Kluska
Kierownik : Łukasz Rygiel

Zdjęcia Damian Biskup 👍