Wygrana Młodzików z Resovią

Drużyna Młodzików Starszych w kolejnym starciu w ramach II Ligi Podkarpackiej podejmowała dzisiaj Resovię Rzeszów. Od początku chcieliśmy narzucić swój styl gry stąd mecz stał na bardzo dobrym poziomie, bardzo szybkie tempo rozgrywanych akcji i dużo sytuacji bramkowych. Wynik spotkania otwieramy już na początku meczu po stałym fragmencie gry kiedy przytomnie w polu karnym zachował się Gracjan Bochnak i skierował piłkę do bramki rywali. Pomimo wielu sytuacji stu procentowych nie pokonujemy już dobrze broniącego bramkarza Resovii i ostatecznie wygrywamy 1:0.


Przebudowana drużyna nadal się zgrywa jednak wygląda coraz lepiej. Cały zespół zagrał dziś bardzo dobrze taktycznie z mocnym fizycznie rywalem i zrealizował założenia za co wielkie brawa.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – SMS Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)

Bramka: Gracjan Bochnak, asysta Igor Iwaniszyn

Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2009:

Rafała Adamowski, Kamil Filipczak, Ksawery Kowalczyk, Gracjan Bochnak, Krzysztof Koczera, Szymon Starzak, Igor Iwaniszyn, Wiktor Kafara, Karol Dżugan.

Rezerwa: Alan Cichecki, Aleksander Stasicki, Kacper Kordys, Gabriel Janik, Piotr Dydek, Karolina Senuś, Piotr Chyra, Wojciech Przepióra.

Trener: Jakub Gruszecki