Wracamy do gry – Liga Podkarpacka

Po przerwie związanej z wyjazdem na obóz piłkarski do Hiszpanii, wracamy do rozgrywek ligowych. Już we wtorek 10 października w ramach Podkarpackiej Ligi Młodzika podejmowaliśmy na własnym stadionie Akademię Piłkarską z Jasła. Jako pierwsi na boisko wybiegli Młodzicy Młodsi. Ciężki mecz ze starszymi rywalami jednak na przerwę to my schodzimy z przewagą 1:0 po bramce Kamila Koczery. Po zmianie stron to my nadal gramy jednak to przeciwnik strzela bramki.  Każdy strzał z dalszej odległości trafia do naszej bramki i ostatecznie przegrywamy 1:4.

Młodzik Młodszy:

Akademia Piłkarska Sanok – AP Jasło 1:4 (1:0)

Bramki: Kamil Koczera

Filip Fałek, Kamil Koczera, Mateusz Adamski, Patryk Baraniewicz, Kamil Łuszcz, Kacper Żebracki, Vittoria Szlachcic, Laura Gruszecka,  Aleksander Słota, Kacper Walkiewicz, Karol Chudio, Klaudia Maciejko, Adrian Zięba, Mateusz Sokołowski.

Po krótkiej przerwie do boju stają Młodzicy Starsi. Ponownie stroną przeważającą jest nasza drużyna co dokumentujemy trzema bramkami. Dwukrotnie do bramki gości trafia Mateusz Adamski a trzeci raz do bramki rywali piłkę kieruje głową Gabryś Furdak. Goście z Jasła do końca grali o korzystny wynik co zostało nagrodzone dwiema bramkami a mecz ostatecznie kończy się wynikiem 3:2 dl Akademii.