Wesołych Świąt

Za nami kolejny rok funkcjonowania naszej Akademii. Rok ciężki bo pandemiczny. Pomimo trudności udało nam się bezproblemowo kontynuować program szkolenia, rozwijać naszych zawodników i wypuścić kolejnych zdolnych graczy w piłkarski świat. Cieszę się, że pomimo różnych trudności razem potrafimy znaleźć wyjście z każdej sytuacji dla dobra naszych dzieci.

Akademia się rozwija. W mijającym już roku zwiększyła się ilość młodych zawodników o 50%. Cieszę się, że jakość jaką prezentuje Akademia przekonuje Was i wybieracie właśnie nas. Zapewniam, że wasze zaufanie jest dla nas bardzo ważne i staramy się go nie zawieść. Nasi Trenerzy wkładają 110% zaangażowania w każdy trening i robią to z pasją za co zasługują na 110% szacunku.

Mam nadzieję, że w Nowym Roku będziemy mogli nadal rozwijać się, podnosić jakość i wpływać na szerokie uśmiechy naszych małych zawodników bo przecież o to tak naprawdę chodzi aby sprawiać radość z gry.

Życzę wszystkim Zawodnikom, Rodzicom, Partnerom, Trenerom i Sympatykom Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2022 Roku. Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele uśmiechu oraz dużo zdrowia.

Prezes Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok
Jakub Gruszecki