Ważne zwycięstwo Młodzików z Łańcutem.

61558388_1410495922424435_4983969974008676352_nI Liga Podkarpacka Młodzika młodszego jest bardzo wyrównana. To najlepsze osiem zespołów na Podkarpaciu w roczniku 2007. Każdy może wygrać z każdym. Nikt w tej lidze nie jest za piękne oczy ale to miejsce sobie wywalczył. Tym bardziej cieszy nas dzisiejsze zwycięstwo z ciężkim rywalem jakim jest Stal Łańcut.

Długo nie możemy trafić do bramki rywala. Powtarza się scenariusz z Łańcuta. Atakujemy ale nie możemy umieścić piłki w bramce bardzo dobrze broniącego bramkarza gości. W końcu worek z bramkami rozwiązuje Kamil Koczera w pokonując bramkarza strzałem w długi róg. Po zmianie stron mocniej przyciskamy i zaznaczamy swoją dominację kolejnymi bramkami. Najpierw przytomnie w polu karnym zachowuje się Patryk Baraniewicz dobijąc odbitą piłkę, później piękną akcję kończy Koczera a ozdobą była czwarta bramka strzelona przez Kacpra Gołdę, którzy mierzonym strzałem z dalszej odległości ściąga „pajęczynę” z okna podkreślamy bardzo dobrze broniącego bramkarza przyjezdnych.

Bardzo ważne zwycięstwo bo przybliża nas do wygrania ligi. Czy będziemy świętować w Stalowej Woli już w sobotę ?

Akademia Piłkarska Sanok 2007 – Stal Łańcut 4:0 (1:0)

Bramki: Kamil Koczera x2, Patryk Baraniewicz, Kacper Gołda.

Akademia Piłkarska Sanok 2007:

DeShawn Kurasik, Kamil Łuszcz, Bartosz Pielech, Karol Chudio, Mateusz Adamski, Kacper Gołda, Patryk Baraniewicz, Kacper Walkiewicz, Kamil Koczera, Laura Gruszecka, Jagoda Bartkowska, Vittoria Szlachcic, Filip Fałek.