V Memoriał Jerzego Pietrzkiewicza za nami.

Ponad setka dzieci z całego województwa, dwanaście drużyn wzięło udział w dzisiejszym Memoriale Jerzego Pietrzkiewicza w Sanoku. Mnóstwo gry w super warunkach hali Uczelni Państwowej w Sanoku zawodników rocznika 2015 z Resovii Rzeszów, Ziomków Rzeszów, Orlika Przemyśl, Czarnych Jasło, Orzełków Brzozów, AP JSRR Jarosław, MOSiR Dukla, Kolejarz Zagórz, AktivPro Rymanów i AP WIKI Sanok. Piękne akcje, dużo bramek i wyśmienite humory małych zawodników, wspaniały doping kibiców tworzyło super atmosferę.

Mamy nadzieję, że turniej którego Patronem jest ikona sanockiej piłki nożnej zaszczepi w małych zawodnikach miłość do piłki. To cykliczne wydarzenie jest najważniejszym w corocznym kalendarzu imprez naszej Akademii i co roku wspaniałe drużyny wspólnie z nami upamiętniają postać Jurka. Każda drużyna rozegrała ponad 100 minut na dwóch boiskach równocześnie. Rozgrywki były prowadzone bez klasyfikacji i każdy zawodnik za swoje zaangażowanie otrzymał złoty medal a drużyna pamiątkowy puchar. Brawo !
Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Sanoka za ufundowanie nagród dla naszych małych bohaterów i bardzo dziękujemy wszystkim Zawodnikom, Trenerem oraz Rodzicom za udział i wspaniałą atmosferę.
Zapraszamy za rok.