TURNIEJE

Prezentujemy rozkład meczy rozgrywane w ramach Turniejów. Przypominamy, że według regulaminu w turniejach uczestniczą zawodnicy regularnie uczęszczający na zajęcia i czyniący największe postępy. Zawsze o powołaniach decyduje trener prowadzący:

Sezon2018/2019:

4 sierpnia – Errea Sanok CUP – rocznik 2008

5 sierpnia – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2007

5 sierpnia – Turniej im. Kazimierza Górskiego w Lubaczowie – rocznik 2009

11 sierpnia – Errea Sanok CUP – rocznik 2007

11 sierpnia – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2008

12 sierpnia – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2009

18 sierpnia – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2010

18 sierpnia – Football Challenge w Sanoku – rocznik 2009

19 sierpnia – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2011

21 sierpnia – 10 lecie Dunajec Nowy Sącz – rocznik 2010

25 sierpnia – Turniej Kogucika eliminacje – rocznik 2008

1 września – CAN-PACK Dębica – rocznik 2008

1 września – CAN-PACK Dębica – rocznik 2010

22-23 września – Pogoń Kraków CUP – rocznik 2008

12-14 października – Gorący Potok CUP – rocznik 2010

Sezon 2017/2018:

7,8 października – CFT Słowacja – rocznik 2010 V

13, 14, 15 października – API CUP Zakopane – rocznik 2008 V

PROFBUD LIGA – Hala Krosno V

5 listopada – Mistrzostwa Futsalu w Sanoku – rocznik 2007 V

25 listopada – Resovia Winter CUP  – rocznik 2009 V

26 listopada – Resovia Winter CUP – rocznik 2010/11 V

3 grudnia – Resovia Winter CUP – rocznik 2006 V

9 grudnia – Halowe Granie Kielnarowa – rocznik 2008 V

9 grudnia – Halowe Granie Kielnarowa – rocznik 2007 V

10 grudnia – Halowe Granie Kielnarowa – rocznik 2010 V

10 grudnia – Halowe Granie Kielnarowa – rocznik 2009 V

16 grudnia – Resovia Winter CUP – rocznik 2008 V

17 grudnia – Resovia Winter CUP – rocznik 2007 V

27 grudnia – Turniej Dziewczyn w Sanoku V

29 grudnia – Puchar Senatora Golby w Jarosławiu – rocznik 2007 V

7 stycznia – Turniej Football Challenge w Sanoku – rocznik 2010 V

14 stycznia – Turniej w Brzozowie – rocznik 2009 V

13-14 stycznia – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2006 V

21 stycznia – Memoriał Jerzego Pietrzkiewicza w Sanoku – rocznik 2006 V

27-28 stycznia – Bądź Następny w Myślenicach – rocznik 2007 V

3 luty 2018 – 4 Turniej Noworoczny w Sanoku – rocznik 2007 V

4 luty 2018 – Resovia WOMEN CUP w Kielnarowej – dziewczyny V

4 luty 2018 – Errea CUP w Jarosławiu – rocznik 2010 V

10 luty 2018 – Gramy o życie Milenki w Przeworsku – rocznik 2008 V

17 luty 2018 – MOSIR Dukla CUP – rocznik 2010 V

17 luty 2018 – MIŚ CUP  w Skrzyszowie – rocznik 2007 ( Bronimy tytuł ) V

18 luty 2018 – Głogów Małopolski – rocznik 2005 V

18 luty 2018 – MOSIR Dukla CUP – rocznik 2008 V

24 luty 2018 – Akcja Rywalizacja Sieniawa – rocznik 2007 V

24 luty 2018 – Turniej w Chrzanowie – rocznik 2008 V

25 luty – GAF CUP Zarzecze – rocznik 2008 V

3 marca 2018 – MOSIR Dukla CUP – rocznik 2005/06 V

3 marca 2018 – Mistrzostwa Podkarpacia Młodziczek – Dębica V

4 marca 2018 – Akcja Rywalizacja Sieniawa – rocznik 2006 V

11 marca 2018 – Akcja Rywalizacja Sieniawa – rocznik 2011 V

11 marca 2018 – J&J Sport w Krakowie – rocznik 2010 V

11 marca 2018 – Akcja Rywalizacja Sieniawa – rocznik 2008 V

17 marca 2018 – Skrzyszów GIRLS CUP – dziewczyny V

18 marca 2018 – Akcja Rywalizacja Sieniawa – rocznik 2009 V

24 marca 2018 – GAP Zarzecze CUP – rocznik 2008 V

14 kwietnia 2018 – Born To Play Football – ,, ORZEŁEK CUP ” Przeworsk – rocznik 2008

21 kwietnia 2018 – Born To Play Football – ,, ORZEŁEK CUP ” Przeworsk – rocznik 2008

21-23 kwietnia – RENO CUP w Dortmundzie – rocznik 2007

28 kwietnia 2018 – Spar Biała Gwiazda z Wisłą Kraków – Jasło- rocznik 2008

28 kwietnia 2018 – Spar Biała Gwiazda z Wisłą Kraków – Jasło – rocznik 2010

29 kwietnia 2018 – Born To Play Football – ,, ORZEŁEK CUP ” Przeworsk – rocznik 2010

21-23 kwietnia – RENO CUP w Dortmundzie – rocznik 2007

1-3 czerwca 2018 – Twierdza Przemyśl – rocznik 2008

8-10 czerwca 2018 – Turniej Sokolika – rocznik 2008

Sezon 2016/2017:

23 lipca 2016 – SANOK CUP’16 – rocznik 2007 V

24 lipca 2016 – SANOK CUP’16 – rocznik 2006 V

6 sierpnia – Beniaminek CUP Krosno – rocznik 2008 V

7 sierpnia – Beniaminek CUP Krosno – rocznik 2009 V

13 sierpnia – AktivPro Rymanów – rocznik 2009 V

13 sierpnia – AtivPro Klimkówka – rocznik 2008 V

14 sierpnia – Beniaminek CUP Krosno – rocznik 2007 V

20 sierpnia – AktivPro Rymanów – rocznik 2007 V

21 sierpnia – Beniaminek CUP’16 – rocznik 2006 V

27 sierpnia – Sokołek Nisko CUP 16 – rocznik 2007 i 2008 V

27 sierpnia – AktivPro Rymanów – rocznik 2006 V

27 sierpnia – AktivPro Wróblik – rocznik 2005 V

31 sierpnia – Energylandia CUP’16 – rocznik 2005 V

2 września – Liga Młodzika OZPN – rocznik 2004 i młodsi V

10 września – CAN-PACK CUP’16 Dębica – rocznik 2007 V

10 września – CAN-PACK CUP’16 Dębica – rocznik 2009 V

11 września – Staniątki CUP’16 – rocznik 2007 V

11 września – CAN-PACK CUP’16 Dębica – rocznik 2006 V

11 września – CAN-PACK CUP’16 Dębica – rocznik 2008 V

1-2 października – dwudniowy Międzynarodowy Turniej MAX-TRANS CUP – rocznik 2008 V

22 października – ELITE CUP w Krośnie – rocznik 2009 V

29 października – ELITE CUP w Krośnie – rocznik 2007 V

5-6 listopada- Beniaminek Krosno CUP’16 – rocznik 2004 V

13 listopada – turniej Zarzecze k.Jarosławia – rocznik 2004 V

3 grudnia, sobota – V Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy Pleśna – rocznik 2007 V

4 grudnia, niedziela – Niebieszczany CUP – rocznik 2007 V

10 grudnia, sobota – Niebieszczany CUP – rocznik 2004 V

29 grudnia – Turniej w Jarosławiu – rocznik 2007 V

15 stycznia 2017 – Turniej eliminacyjny o Puchar Prezesa OZPN w Zagórzu – rocznik 2005 V

15 styczeń 2017 – Festiwal Piłkarski w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – rocznik 2010 V

21 stycznia 2017 – Turniej w Brzozowie – rocznik 2010 V

22 stycznia 2017 – 3 Noworoczny Turniej Piłkarski w Sanoku – rocznik 2007 V

21-22 stycznia 2017 – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2006 V

28 STYCZNIA 2017 – TRI Poland CUP Zagórz – rocznik 2004  V

28-29 stycznia 2017 – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2007 V

4 luty 2017 – SANOK WINTER CUP’17 – rocznik 2009 V

11 luty 2017 – SANOK WINTER CUP’17 – rocznik 2008 V

12 luty 2017 – Lech Poznań Football Academy CUP’17 Rzeszów – rocznik 2007 V

12 luty 2017 – sparing STAL RZESZÓW – rocznik 2006 V

18 luty 2017 – SANOK WINTER CUP’17 – rocznik 2007 V

18 luty 2017 – Janosik Trophy Słowacja – rocznik 2009, 2008 V

19 luty 2017 – Lech Poznań Football Academy CUP’17 Rzeszów – rocznik 2005 V

25 luty 2017 – SANOK WINTER CUP’17 – rocznik 2006 V

26 luty 2017 – Grunwald Indoor CUP Kielnarowa – rocznik 2008 V

26 luty 2017 – Festiwal w Jarosławiu – rocznik 2010 V

4 marca 2017 – SANOK WINTER CUP’17 – rocznik 2004 V

4 marca 2017 – Puchar Sokoła w Trzebowisku – rocznik 2006 V

4-5 marca 2017 – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2008 V

5 marca 2017 – MIŚ CUP Skrzyszów – rocznik 2007 V

11 marca 2017 – PUCHAR WÓJTA GMINY NIEBYLEC – rocznik 2006 V

11-12 marca 2017 – Beniaminek Krosno CUP – rocznik 2009 V

12 marca 2017 – JAKO CUP’17  Tychy – rocznik 2007 V

18 marca 2017 – Orzełek Bażanówka CUP w Hala Krosno – rocznik 2007 V

19 marca 2017 – Turniej Charytatywny Sanok- rocznik 2010 V

14-16-17-18 kwietnia 2017 – BAYERN TROPHY Monachium – rocznik 2007 V

21-22 kwietnia 2017 – Klubowe Mistrzostwa Polski – rocznik 2007 V

30 kwietnia 2017 – Klubowe Mistrzostwa Polski – rocznik 2008 V

2 maja 2017 – Memoriał Antoniego Włodka w Tarnowie – rocznik 2007 V

7 maja 2017 – Klubowe Mistrzostwa Polski – rocznik 2009 V

27 maja 2017 -Wilczki Lesko CUP – rocznik 2009

26-28.05.2017 – Międzynarodowy Turniej API CUP Zakopane 2017r. – rocznik 2008

3 czerwca 2017 – SPAR Biała Gwiazda CUP w Sanoku – rocznik 2006 i 2008

3 czerwca 2017 – Wilczki Lesko CUP – rocznik 2007

3 czerwca 2017 – Turniej w Jaśle – rocznik 2009

4 czerwca 2017 – Ziomki CUP – rocznik 2007

11 czerwca 2017 – Finał Klubowe Mistrzostwa Polski – rocznik 2007

17-18 czerwca 2017 – Międzynarodowy Festiwal Sportu w Jaśle – rocznik 2006

17 czerwca 2017 – IGLOOPOL CUP – rocznik 2008

17 czerwca 2017 – IGLOOPOL CUP – rocznik 2006

24 czerwca 2017 – MRÓWKA CUP W Jarosławiu – rocznik 2007

22 lipca 2017 – Klimontów SUMMER CUP 2017 – rocznik 2008

27.07.2017 – KLIMONTÓW SUMMER CUP 2017 – rocznik 2006

 

PROFBUD Liga w Krośnie – rocznik 2009:

zakończona – 4 miejsce

PROFBUD Liga w Krośnie – rocznik 2008:

zakończona – 1 miejsce

PROFBUD Liga w Krośnie – rocznik 2007:

zakończona – 2 miejsce

PROFBUD Liga w Krośnie – rocznik 2006:

zakończona – 4 miejsce

——————————————————————————————————-

Sezon 2015/2016:

11 października 2015 – Charytatywny Festiwal Piłkarski, PWSZ w Sanoku, rocznik 2007 V

31 października 2015 – turniej rocznika 2003 Sanok V

7 listopada 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2007 V

8 listopada 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2004 V

14 listopada 2015 – turniej w Tarnowie – rocznik 2006 V

15 listopada 2015 – turniej w Mielcu – rocznik 2008 V

21 listopada 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2008 V

21 listopada 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2007 V

22 listopada 2015 – turniej w Mielcu – rocznik 2007 V

22 listopada 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2004 V

28 listopada 2015 – turniej RESOVIA Winter Cup – rocznik 2008 i 2009 V

5 grudnia 2015 – turniej w Kielnarowej – rocznik 2008 V

5 grudnia 2015 – turniej w Kielnarowej – rocznik 2006 V

6 grudnia 2015 – turniej w Mielcu – rocznik 2006 V

6 grudnia 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2008 V

6 grudnia 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2007 V

12 grudnia 2015 – turniej w Jaśle – rocznik 2003 V

13 grudnia 2015 – turniej RESOVIA Winter Cup – rocznik 2007 V

13 grudnia 2015 – turniej AKTIVPRO w Sieniawie – rocznik 2008 V

19 grudnia 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2004 V

20 grudnia 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2008 V

20 grudnia 2015 – PROFBUD LIGA – rocznik 2007 V

29 grudnia 2015 – JKS Jarosław – rocznik 2007 V

3 stycznia 2016 – Turniej w Krośnie – rocznik 2008 V

9 stycznia  2016 – turniej w Kielnarowej – rocznik 2007 V

10 stycznia 2016 – turniej w Przeworsku – rocznik 2009 V

10 stycznia 2016 – PROFBUD LIGA – rocznik 2008 V

10 stycznia 2016 – PROFBUD LIGA – rocznik 2007 V

16 stycznia 2016 – PROFBUD LIGA – rocznik 2004 V

17 stycznia 2016 – PROFBUD LIGA – rocznik 2008 V

17 stycznia 2016 – PROFBUD LIGA – rocznik 2007 V

23 stycznia 2016 – Turniej w Jaśle – rocznik 2008 V

24 stycznia 2016 – PROFBUD LIGA – rocznik 2004 V

6 luty 2016 – II Turniej Noworoczny w Sanoku – rocznik 2006 V

13 luty 2016 – PROFBUD LIGA – rocznik 2004 V

13 luty 2016 – PROFBUD LIGA – rocznika 2008 V

14 luty 2016 – turniej w Mielcu – rocznik 2003 V

16 luty 2016 – turniej w Birczy – rocznik 2008 o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN V

18 luty 2016 – turniej w Bukowsku – rocznik 2009 i młodsi V

22 luty 2016 – Mistrzostwa Podkarpacia Dziewcząt V

27 luty 2016 – turniej w Bukowsku – rocznik 2006 V

27 luty 2016 – TOM-PLAST CUP 2016 w Sanoku – 2009/2010 V

20 marca 2016 – VILLA GLASS STUDIO CUP w Krośnie – rocznik 2007 V

2 kwietnia 2016 – turniej w Lesku – młodzicy V

9 kwietnia 2016 – turniej w Hala Krosno – rocznik 2007 V

17 kwietnia 2016 – Turniej w Hala Krosno – rocznik 2008 V

8 maja 2016 – Turniej w Jarosławiu- rocznik 2007 V

15 maja 2016 – Turniej w Brzozowie – rocznik 2005 V

28-29 maja 2016 – Letnia BeKsa CUP w Lublinie – rocznik 2006 – turniej dwudniowy z noclegiem. V

28-29 maja 2016 – Turniej w Jaśle – rocznik 2005 V

4 czerwca 2016 – Letnia BeKsa CUP w Lublinie – rocznik 2007 V

4 czerwca 2016 – Wilczki CUP w Lesku – rocznik 2009 V

5 czerwca 2016 – Powiat Sanocki CUP’16 – rocznik 2008 – orlik w Bukowsku. V

12 czerwca 2016 – Powiat Sanokci CUP’16 Sanok – rocznik 2007 V

12 czerwca 2016 – Powiat Sanocki CUP’16 Sanok – rocznik 2006 V

18 czerwca 2016 – Klubowe Mistrzostwa Polski w Białobrzegach – rocznik 2007 V

19 czerwca 2016 – Klubowe Mistrzostwa Polski w Białobrzegach – rocznik 2008 V

19 czerwca 2016 – Skrzyszów CUP 2016 – rocznik 2006 V

28 czerwca 2016 – Staniątki CUP -rocznik 2007 V

29 czerwca 2016 – Staniątki CUP – rocznik 2005/6 V

2 lipca 2016 – Dunajec Summer Kids CUP 2016 w Nowy Sączu – rocznik 2008 V

3 lipca 2016 – Mistrzostwa Podkarpacia Jarosław – rocznik 2007 V

 

 

  • Kontakt
  • Facebook
  • Google+
  • YouTube