TRENERZY

Jakub Gruszecki – pomysłodawca i założyciel Akademii Piłkarskiej Sanok, Trener Coerver Coach II stopnia, Trener II klasy Piłki nożnej, licencja trenerska UEFA B. Doświadczenie boiskowe i podejście do dzieci z pewnością zaowocuje wspaniałą zabawą w piłkę nożną. Staż trenerski w Legia Warszawa, Górnik Zabrze. Wykształcenie wyższe pedagogiczne i ekonomiczne, uprawnienia Kierownika i Wychowawcy Obozów, uprawnienia Kierownika Wycieczek.

Mariusz Sumara – Trener UEFA A,  II Klasy Piłki Nożnej. Wychowanek i długoletni zawodnik Stali Sanok, czynny pedagog, staż trenerski w Zagłębiu Lubin, Raków Częstochowa. Wykształcenie wyższe.

Marcin Siwiński – absolwent krakowskiego AWF, trener z licencją UEFA B. Wychowanek Stali Sanok łączy swoją pasję z pracą z młodymi piłkarzami. Staż trenerski w Legii Warszawa.

Paweł Kalityński – wychowanek Stali Sanok. Nadal czynnie uprawia piłkę nożną, licencja UEFA B.

Marcin Rygiel – młody ambitny trener z licencją UEFA B, doświadczenie z piłką seniorską przenosi na starsze roczniki Akademii.

Grzegorz Woźny – młody trener z licencją UEFA B. Czynny zawodnik na pozycji bramkarza również swoje doświadczenie przenosi na pracę z młodymi bramkarzami w Akademii.

Łukasz Rygiel – trener z licencją UEFA C. Wieloletni sędzia piłkarski rozpoczyna swoją przygodę z pracą trenera.

Marek Węgrzyn – wieloletni zawodnik i kapitan Stali Sanok. Obecnie swoje boiskowe doświadczenie przekazuje małym zawodnikom Akademii.

Łukasz Sabat – młody Trener w Akademii. Stawia swoje pierwsze kroki w trenerce ucząc się tego rzemiosła. Licencja UEFA C.

Karolina Karaczkowska – czynnie związana z piłką nożną. Piłkarka i sędzia piłkarski. W Akademii odpowiada za Dziewczyny oraz przygotowanie siłowe.

Ryszard Długosz – Trener przygotowania motorycznego w Akademii Piłkarskiej Sanok. Swoje wielkie doświadczenie lekkoatletyczne przekłada na pracę z naszymi zawodnikami.

 

  • Kontakt
  • Facebook
  • Google+
  • YouTube