Trampkarze sparingowo z Bażanówką

sparingowoPo zakończeniu rundy jesienne trzeba wykorzystać ładna pogodę na rozgrywanie meczy kontrolnych. W dniu dzisiejszym skorzystaliśmy z zaproszenia kolegów z Bażanówki i piękny sobotni poranek spędziliśmy na stadionie Orzełków. Super okazja aby poćwiczyć zagrania i wprowadzać nowych zawodników. Dzisiaj swój debiut zaliczyło aż czterech nowych zawodników. Bardzo dobrze pokazali się zawodnicy z rocznika 2006, którzy po raz pierwszy zagrali na dużym boisku i pomimo słabszych warunków fizycznych dobrze radzili sobie z rywalami.

Ligowe ogranie jest widoczne w grze zespołu, który gra co raz lepiej. Chłopcy operują piłką, konstruują akcje od tyłu, wygrywają pojedynki 1v1. Przydarzają się jeszcze proste błędy skutkujące utratą bramki jednak w procesie nauczania kto ich nie popełniał.

Cieszy fakt, że drużyny Akademii mają swój styl wyuczony od małego i dzięki temu każdy wchodzący zawodnik z młodszych roczników nie ma żadnych problemów z adaptacją na boisku.

Dziękujemy za zaproszenie drużynie Orzełka Bażanówka.

Akademia Piłkarska Sanok:
Emil Sabat, Krystian Kozyra, Gabriel Furdak, Kacper Sokołowski, Artur Wiśniowski, Mateusz Zięba, Wiktor Sieradzki, Paweł Izdebski, Mateusz Sokołowski, Dawid Dmitrzak, Oskar Mataczyński, Maciej Slawik, Tomasz Gefrerer.

Trener: Fabian Pańko