Szkolenie Trenerów

konferencja plakat topJuż w najbliższą niedzielę, 17 marca odbędzie się w Sanoku kolejne szkolenie Trenerów piłki nożnej. Tym razem oferta skierowana jest do wszystkich Trenerów niezależnie od przynależności klubowej. Głównym prelegentem II Konferencji Trenerów będzie Paweł Grycmann autorytet w dziedzinie szkolenia dzieci i młodzieży. Drugim prelegentem będzie przedstawiciel Coerver Coaching Polska Mateusz Nowak.

3 godziny wykładów i 3 godziny praktyki w pięknym Centrum Sportowo-Dydaktycznym sanockiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z pewnością nie wyczerpie szerokiego tematu ale z pewnością pozwoli trenerom na zdobycie wiedzy przydatnej w codziennej pracy. Każdy trener otrzyma materiały dydaktyczne oraz numer czasopisma dla trenerów Asystent Trenera, który jest Partnerem wydarzenia.

Trenerzy, którzy przyjadą do Sanoka nawet z lubelskiego czy małopolskiego z pewnością będą mogli liczyć na solidną dawkę wiedzy a także atrakcje przygotowane przez prelegentów. Jedną z nich na pewno będą Vouchery o wartości 300 PLN każdy na pełny dostęp do platformy Football Library gdzie swoją wiedzą dzielą się najlepsi trenerzy.

To już druga Konferencja dla Trenerów organizowana przez naszą Akademię. Nie chcemy się zamykać ale umożliwiamy trenerom dostęp do wiedzy z najwyższej półki.

Zapraszamy. Zapisy nadal trwają: biuro@akademia.sanok.pl , tel. 691 523 690.