Srebro Dzikich Lwów w Jaśle.

2009

W sobotę drużyna Akademii Piłkarskiej Wiki Sanok rocznik 2009, wzięła udział w halowym turnieju piłki nożnej w Jaśle. Zajęliśmy II miejsce nie przegrywając meczu, pokazując futbol młodzieżowy na bardzo dobrym poziomie.

Drużyna w tym turnieju prezentowała się znakomicie co przełożyło się na bardzo dobre wyniki. Nasz bilans to : 3 zwycięstwa, 4 remisy. Dodatkową nagrodą było wyróżnienie naszego zawodnika Ksawerego Kowalczyka, który został MVP turnieju , natomiast Aleksander Stasicki został wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny. Na te dwie nagrody oraz bardzo dobrą postawę w turnieju pracowała cała drużyna , której należą się słowa pochwały i gratulacje.

Jednym mankamentem w tych turniejowych potyczkach była nasza skuteczność, gdyż w każdym meczu mieliśmy po kilka albo kilkanaście sytuacji bramkowych w których zabrakło trochę szczęścia, a może doświadczenia.

Turniej można uznać za dobre, bezcenne doświadczenie i kolejną przygodę spędzoną wśród swoich rówieśników. Należy też wspomnieć o bardzo dobrej atmosferze podczas turnieju i wzorową organizację za co BARDZO DZIĘKUJEMY.

Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Iglopool Dębica 2-0

Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Unia Tarnów I 0:0

Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Unia Tarnów II 0:0

Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Beniaminek Krosno 0:0

Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Aktiv Pro Rymanów 0:0

Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Kolejarz Stróże 1:0

Akademia Piłkarska Wiki Sanok – AP Jasło 1:0

Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2009:

Krzysztof Koczera, Filip Baraniewicz, Alex Stasicki, Szymon Starzak, Gabriel Janik, Karol Zozulew, Kacper Kordys, Ksawery Kowalczyk, Alan Cichecki, Antoś Dubis,

TRENERZY:
Wojciech Kogut
Sylwester Kowalczyk