Srebrne WŚCIEKŁE PSY

rs sportW dniach 23-25.11.2018r. drużyna Akademii Piłkarskiej Sanok rocznika 2008 wzięła udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju RS SPORT w Nadrzeczu ( koło Biłgoraja) . Jest to pierwsza przygoda związana z tym turniejem. Nasi chłopcy rozegrali w Nadrzeczu 8 spotkań notując bilans 6 zwycięstw, 1 remisy oraz 1 porażki i co w końcowej klasyfikacji uplasowało nas na wysokim 2 miejscu.Przypadła nam również nagroda indywidualna. Najlepszym Bramkarzem Turnieju został wybrany Dawid Kogut .

Mariusz Sumara (trener AP Sanok rocznik 2008)

Organizatorem turnieju była firma RS SPORT i Zajazd Nadrzecze, wszystkie mecze odbywały się sztucznej nawierzchni pod balonem. Graliśmy systemem 6+1 a czas trwania meczu to 30 min bez przerwy. Trzy dni grania z drużynami z różnych rejonów Polski. Warunki mieszkaniowe naprawdę super. Rodzicom do gustu przypadła restauracja serwująca znakomite posiłki i napoje.

Turniej pod względem organizacyjnym jak i sportowym na plus. Poziom drużyn, był na wysokim poziomie. We wszystkich meczach losy ważyły się do ostatniej minuty. Przyszło nam się zmierzyć z takimi drużynami jak :
Ursus Warszawa, Tomaszów Lubelski, ENERGIA Kozienice, Motor Lublin, AP Stalowa Wola, FFA Warszawa, Mineralni Krynica , Górnik Łęczna.

Chłopcy w każdym meczu walczyli do samego końca. Robią się już bardzo świadomi tego o co walczą, co chcą osiągnąć więc i rywalizacja robi się naprawdę duża. Postawa naszej drużyny w tym turnieju pokazuje, że idziemy cały czas do przodu.

Wiele ciepłych słów wpłynęło od organizatorów i od trenerów innych drużyn pod adresem naszej drużyny. Dwóch zawodników naszej drużyny wpadło w oko jednemu trenerowi i nie wykluczone , że chłopaki wyjadą w niedługim czasie na turniej zagraniczny.

* Akademia Piłkarska Sanok – Ursus Warszawa 2:0
(Dydak as. Sokołowski, Śiwiński as. Dydak)

* Akademia Piłkarska Sanok – Energia Kozienice 1:0 ( Sokołowski )

* Akademia Piłkarska Sanok – Górnik Łęczna 0:0

* Akademia Piłkarska Sanok – Tomaszów Lubelski 3:0
( Sokołowski as. Dydak, Dydak as. Szczepek, Rzemiński )

* Akademia Piłkarska Sanok – Motor Lublin
2:0 ( Dydak as. Sokołowski , Sokołowski as. Dydak )

* Akademia Piłkarska Sanok – FFA Warszawa 1:2 (Sokołowski as. Szczepek)

* Akademia Piłkarska Sanok – Stal Stalowa Wola 3:1
( Sokołowski as. Kogut, Dydak as. Sokołowski, Dydak as. Rzemiński )

Akademia Piłkarska Sanok 2008:

Dawid Kogut, Bartosz Szczepek, Piotr Rzemiński, Mateusz Maciejko, Dominik Siwiński, Karol Sokołowski, Patryk Dydak, Oskar Karczyński, Emilian Kulon.

Trener : Mariusz Sumara