Serek zagra z Orzełkiem na piersi.

serekWiedzieliśmy o tym już od paru dni jednak z ogłoszeniem tej informacji czekaliśmy na oficjalne powołanie. Zawodnik Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok rocznika 2007 Kacper Gołda został powołany do Akademii Młodych Orłów.

Kacper jako jedyny zawodnik z Podkarpacia i jeden z czterdziestu w kraju weźmie udział w zgrupowaniu w Pruszkowie od 18 do 22 listopada. Akademia Młodych Orłów to młodzieżowa Reprezentacja Kraju. Najzdolniejsi zawodnicy z całej Polski są przygotowywani do gry w Reprezentacji.


Serek to już drugi wychowanek Akademii w AMO. Do tej pory Akademię reprezentowała Klaudia Maciejko, która ma już za sobą kilka spotkań w Reprezentacji Polski a nawet strzeliła bramkę dla biało-czerownych w meczu z Czechami. Teraz swoją szansę dostaje Kacper, który jest zawodnikiem wybitnym, najbardziej pożądanym graczem w tym roczniku w kraju a przy tym bardzo skromny i pracowity.

Kolejny dowód na to, że w Sanoku potrafią. Nie Rzeszów, nie Krosno, nie Mielec a Sanok „produkuje” Reprezentantów. A konkretnie Akademia Piłkarska WIKI Sanok.

Gratulujemy Rodzicom, którzy są ogromnym wsparciem dla Kacpra.

Wielkie brawa i życzymy powodzenia !