Remis na zakończenie. Vice Mistrz Jesieni.

74902123_1550205828453443_3298167294257004544_nSwój ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej rozegrali w dniu dzisiejszym Młodzicy Starsi Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok. W ramach I Podkarpackiej Ligi Młodzika podejmowaliśmy na WIKI drużynę SMS Rzeszów. Mecz w zasadzie rozstrzygnięty został w pierwszej połowie. Najpierw ładną wymianę podań przez całe boisko wykańcza Kacper Gołda a już po chwili odpowiadają goście jedynym strzałem na naszą bramkę przez 60 minut za to pięknym uderzeniem pod poprzeczkę doprowadzają do remisu.


 Po zmianie stron prowadzimy zmasowane ataki jednak albo dobrze dysponowany bramkarz staje na przeszkodzie albo nie trafiamy do bramki. Pozytywem jest liczba stwarzanych sytuacji bramkowych jednak skuteczność nie była dzisiaj naszą mocną stroną.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za całą rundę. Jednym raz szło lepiej a raz gorzej ale wszyscy dołożyli cegiełkę do ostatecznego sukcesu jakim jest ponownie czub tabeli. Z identycznym dorobkiem kończymy rundę jako Vice Mistrz w gronie ośmiu najlepszych zespołów na Podkarpaciu.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – SMS Rzeszów 1:1 (1:1)
Bramka: Kacper Gołda

Akademia Piłkarska WIKI Sanok:

Aleksander Słota, Kamil Łuszcz, Karol Chudio, Mateusz Adamski, Kacper Gołda, Patryk Baraniewicz, DeShawn Kurasik, Kamil Koczera, Vittoria Szlachcic, Laura Gruszecka, Kacper Walkiewicz, Bartosz Pielech, Jagoda Bartkowska.