Remis Młodzików Starszych w Rzeszowie

Dzisiaj drużyna rocznika 2008 po 3 tygodniach pauzy rozegrała w końcu ponownie ligowy mecz. Niestety, tak ułożył nam się harmonogram gier i pewne zmiany w trakcie ligi.Za tydzień czeka nas jeszcze jedno zaległe spotkanie z drużyną z Przemyśla.  Przerwę tą widać było na boisku… brakowało ciągłości meczowej. Nie mniej jednak zagraliśmy dobre spotkanie z drużyną SMS Rzeszów, która wraz z nami zapewniła sobie już wcześniej awans do najwyższej grupy rozgrywkowej w tym roczniku na Podkarpaciu.


Spotkanie, które odbyło się o tak przysłowiową „pietruszkę” było bardzo zacięte i mogło podobać sie „wszytkim zebranym kibicom”.  W tym meczu stworzyliśmy sobie kilka klarownych sytuacji bramkowych, wykorzystując tylko jedną – celny strzał Karola Sokołowskiego.
Bramkę na wagę remisu drużyna przeciwna strzeliła po rzucie wolnym i rykoszecie naszego zawodnika. Trzeba przyznać, że mecz stał na wysokim piłkarskim poziomie i nikt z zawodników nie odkładał nogi. Słowa uznania należą się drużynie przeciwnej bo zagrała bardzo otwarty futbol, oparty na grze kombinacyjnej, którą my też preferujemy.  Dlatego takie mecze powinny być rozgrywane częściej z wielką korzyścią dla młodych piłkarzy.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – SMS Rzeszów 1:1

Bramka: Karol Sokołowski

Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2008:

Adamowski R, Rzemiński P, Stadnik P, Bochnak G, Baraniewicz F, Koczera K, Nędza J , Sokołowski K, Kogut D, Kowalczyk K, Senuś K, Starzak Sz, Wolanin D, Stasicki A, Siwiński D.