Podium Wściekłych Psów

przeworskNasza drużyny Akademii Piłkarskiej Sanok rocznik 2008 uczestniczyła dzisiaj w Turnieju BORN TO PLAY FOOTBALL w Przeworsku zajmując III miejsce. Nie było by nic w tym dziwnego i nadzwyczajnego gdyby nie to, że był to turniej dla rocznika 2007 ! Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik – Patryk Dydak.

Relacja Trenera Mariusza Sumary ( U – 10 ):

W dzisiejszym dniu, przyszło mam sìę zmierzyć z drużynami z rocznika 2007 . Widać u naszych chłopaków było dużą mądrość w grze. Dużo pojedynków 1×1 , budowanie gry od tyłu – tylko na plus. Patrząc na przebieg turnieju, przegrywaliśmy warunkami fizycznymi z kolegami starszymi. Ale w ocenie trenerów z innych drużyn przewyższaliśmy wszystkie zespoły wyszkoleniem techniczny i walką na całym boisku. Walczyli rzeczywiście jak WŚCIEKŁE PSY. Najlepszy mecz według wszystkich obserwatorów był mecz AP Sanok – Resovia Rzeszów 2:1. Chłopaki co grali , to coś pięknego . A to co bronili Gracjan i Emil zasługiwało na oklaski. Trzeba zaznaczyć , że Resovia została zwycięzca turnieju zaliczając jedyną porażkę właśnie z nami.

Wyniki:

* Akademia Piłkarska Sanok 2008 – Unia Tarnów 0-2
* Akademia Piłkarska Sanok 2008 – Orzełek Biały 5-0 ( Dydak x3, Siwiński, Nędza )
* Akademia Piłkarska Sanok 2008 – Orzełek Czerwony 1-1( Dydak )
* Akademia Piłkarska Sanok 2008 – Resovia 2-1 (Sokolowski x2)
* Akademia Piłkarska Sanok 2008 – JKS 0-0

Akademia Piłkarska Sanok 2008:

Gracjan Bochnak, Emilian Kulon, Piotr Rzemiński, Mateusz Maciejko, Patryk Dydak, Karol Sokołowski, Bartosz Szczepek, Dominik Siwiński, Oskar Karczyński, Jasiu Nędza, Wojciech Kilar.

Trener : Mariusz Sumara

Ogromne podziękowania należą się również rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania.