Podium dziewczyn w Resovia Women Cup. Klaudia Królem Strzelców !

Bez nazwy-1Bardzo mocno obsadzony turniej w Kielnarowej, na który udały się nasze Akademia Girls. W stawce jedenastu drużyn zajmujemy 3 miejsce. Formuła zawodów niestety nie dała nam powalczyć o zwycięstwo a mielibyśmy wielkie szanse. W całych zawodach odnosimy tylko jedną minimalną porażkę 1:2 z bardzo siłowo i agresywnie grającą drużyną KSZO Ostrowiec. Bardzo dobra gra naszych dziewczyn, które jako jedyne mogły przeciwstawić się drużynie z Ostrowca. Ta porażka w grupie niestety skreśliła naszą walkę o zwycięstwo w całym turnieju ( zawsze gra się półfinał i finał ). Jednak to nie psuje naszych dobrych humorów i w meczu o trzecie miejsce pewnie pokonujemy Spartę Biłgoraj 6:0 prowadząc już po dwóch minutach od rozpoczęcia spotkania 4:0. W tym meczu dziewczyny pokazały, że drzemie w nich ogromny potencjał.

Najlepszym Strzelcem Turnieju Resovia Women Cup została Klaudia Maciejko a dodatkowe wyróżnienie dla Najlepszej Zawodniczki dostała Julia Kozak.

Akademia Piłkarska Sanok – AP Jasło 6:0

Bramki: Klaudia Maciejko x4, Laura Gruszecka, Jagoda Bartkowska

Akademia Piłkarska Sanok – Resovia Rzeszów 5:0

Bramki: Klaudia Maciejko x2, Julia Kozak, Sandra Sowa, Wiktoria Niemczyk

Akademia Piłkarska Sanok – KSZO Ostrowiec Św. 1:2

Bramka: Klaudia Maciejko

Akademia Piłkarska Sanok – Sokół Kolbuszowa 3:2

Bramki: Sandra Sowa x2, Klaudia Maciejko

Akademia Piłkarska Sanok – Sparta Biłgoraj 6:0

Bramki: Klaudia Maciejko x2, Julia Kozak x2, Sandra Sowa, Wiktoria Niemczyk

Akademia Piłkarska Sanok Girls wystąpiła w składzie:

Julia Żebracka, Wiktoria Niemczyk, Vittoria Szlachcic, Laura Gruszecka, Klaudia Maciejko, Sandra Sowa, Karolina Senuś, Jagoda Bartkowska, Julia Kozak (Karpaty MOSIR Krosno) .

Brawo dziewczyny ! Cały turniej obserwował Trener Kadry Podkarpacia Młodziczek, czy zaowocuje to kolejnymi powołaniami ?