Podium 2010 w Krakowie.

krakowW miniony weekend w „WANDA CUP ” w Krakowie zagrała drużyna Akademii Piłkarskiej Wiki Sanok U-10. Nasi chłopcy z rocznika 2010 rozegrali w sumie 7⃣ piłkarskich pojedynków. Bardzo dobra postawa całej drużyny co dało nam III miejsce na podium, za co ogromne brawa dla chłopaków. Indywidualną nagrodę otrzymał Jakub Szczurzydło , który został wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny. Najlepszym strzelcem w drużynie został z dziesięcioma bramkami Patryk Hoksa.

Akademię w Krakowie reprezentowali: Dawid Mazgaj, Marcel Przybyłowicz, Szymon Kluska, Gabriel Dufrat, Jakub Szczurzydło, Patryk Hoksa, Bartosz Wójtowicz, Wiktor Gac, Mikołaj Juszczyk, Jakub Drwięga, Rafał Duży

🗣🎙 Mariusz Sumara (trener Akademii Piłkarskiej Wiki Sanok U-10): „Od pierwszego meczu weszliśmy dobrze w turniej i prezentowaliśmy swój styl gry. Chyba pierwszy raz zagraliśmy wszystkie mecze na wysokim równym poziomie. Cierpliwie budowaliśmy kolejne akcje, ale też chłopcy potrafili indywidualnymi akcjami przesadzić o losach meczów. Bardzo mnie cieszy, że elementy ćwiczone na treningach potrafią zastosować w grze. Z przyjemnością patrzyło się na ich poczynania boiskowe.” A dziesięć bramek Patryka Hoksy to jest Coś. Brawo Drużyna.

Wyniki:

* Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Wawel Kraków 6:0
Bramki: Jakub Szczurzydło, 4x Patryk Hoksa, Rafał Duży

* Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Wanda Kraków II 4:1
Bramki: 2x Patryk Hoksa, Bartosz Wójtowicz, Rafał Duży

* Akademia Piłkarska Wiki Sanok – AS Progres 1:2
Bramki: Wiktor Gac

* Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Wanda Kraków I 1:2
Bramki: Patryk Hoksa

* Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Hutnik Kraków 5:0
Bramki: 2x Jakub Szczurzydło, Bartosz Wójtowicz, Patryk Hoksa, Rafał Duży

* Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Clepardia 2:1
Bramki: 2x Patryk Hoksa

* Akademia Piłkarska Wiki Sanok – Polonia Kraków 1:1
Bramki: Jakub Szczurzydło