Podium 2007 w MIŚ CUP. Gołda Najlepszym Zawodnikiem.

skrzyszówW miniony weekend, 17 lutego w pod tarnowskim Skrzyszowie odbyła się trzecia już edycja turnieju MIŚ CUP dla rocznika 2007. W stawce 8 zespołów znalazły się wspaniale drużyny z tego rocznika prezentując bardzo wyrównany i wysoki poziom. Unia Tarnów, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Kolejarz Stróże, JKS Jarosław, Ziomki Rzeszów, LUKS Skrzyszów, Widok Lublin i Akademia Piłkarska Sanok do końca walczyły o jak najlepszą lokatę.

Nasza drużyna grała w kratkę. W bardzo dobrym meczu otwarcia pokonujemy pewnie Widok Lublin 4:0 by w kolejnym meczu przegrać równo z syreną 0:1 z Unią Tarnów. Bardzo kuriozalny mecz rozgrywamy z JKS Jarosław, w którym siedem słupków zalicza Kamil Koczera a reszta drużyny również nie może umieścić piłki w bramce kolegów z Jarosławia. W związku z tym, że pod naszą bramką zagrożenia raczej nie było to mecz kończy się bezbramkowym remisem.
W kolejnym meczu gramy z gospodarzami turnieju, bardzo dobrą drużyną LUKS Skrzyszów. Szybko na prowadzenie wyprowadza naszą drużynę Kamil Koczera i już do końca nie dajemy sobie wydrzeć zwycięstwa.
O tym jak wyrównany poziom towarzyszył zawodom świadczy fakt, że w meczu z Ziomkami Rzeszów, które do tej pory musiały uznać wyższość przeciwników to by przegrywamy 0:2. Po krótkiej naradzie w szatni i wyjaśnieniu sobie paru spraw przystępujemy do dwóch ostatnich meczy z najtrudniejszymi rywalami. Na pierwszy ogień Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Bardzo fajny zespół, szybko operujący piłką i dobrze wyszkoleni technicznie zawodnicy. Jednak od początku zdominowaliśmy rywala. Strzelamy dwie bramki. Jednak niech obraz gry odda fakt, że przez 13 minut meczu nasz bramkarz ani razu nie dotknął piłki.
W ostatnim meczu zmierzymy się ze zwycięzcą turnieju, to już ma pewne, Kolejarzem Stróże. Nasz rywal do tej pory nie poznał smaku porażki prezentując bardzo solidny football. Na zawodnikach Akademii Piłkarskiej Sanok nie zrobiło to większego wrażenia i pewnie pokonujemy rywala 4:1. W turnieju udział wzięło jedenastu zawodników w tym dwie zawodniczki i każdy mógł pokazać swoje umiejętności nie zależnie od wyniku meczu. Ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce w rozgrywkach za Unią Tarnów i Kolejarzem Stróże.

Duże wyróżnienie dla Kacpra Gołdy i zasłużona nagroda, który został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Turnieju MIŚ CUP. Natomiast Najlepszym Zawodnikiem w drużynie został wybrany Kamil Koczera.

Akademia Piłkarska Sanok – Widok Lublin 4:0

Bramki: Kacper Żebracki, Kamil Łuszcz, Vittoria Szlachcic, Kacper Gołda.

Akademia Piłkarska Sanok – Unia Tarnów 0:1

Akademia Piłkarska Sanok – JKS Jarosław 0:0

Akademia Piłkarska Sanok – LUKS Skrzyszów 1:0

Bramka: Kamil Koczera

Akademia Piłkarska Sanok – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0

Bramki: Kacper Gołda, Kamil Koczera

Akademia Piłkarska Sanok – Kolejarz Stróże 4:1

Bramki: Kacper Gołda x2, Kacper Żebracki, Kamil Koczera

Akademia Piłkarska Sanok 2007:

Filip Fałek, Kamil Koczera, Kacper Gołda, Kamil Łuszcz, Kacper Żebracki, Kacper Walkiewicz, Laura Gruszecka, Vittoria Szlachcic, Karol Chudio, Mateusz Adamski, Deshawn Kurasik.