Pierwszy punkt w elicie Młodzików.

Pierwsze punkty już w swoim drugim meczu zdobywamy jako beniaminek w rozgrywkach I Ligi Podkarpackiej Młodzika Starszego. W dzisiejszym meczu podejmujemy na stadionie w Pakoszówce Vice Mistrza Jesieni drużynę SMS Rzeszów. Podchodzimy do rywala z respektem jednak to my strzelamy pierwszą bramkę w tym meczu w 13 minucie spotkania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamil Filipczak zgrywa głową do Alana Cicheckiego a ten lokuje piłkę w bramce gości. Reszta spotkania to walka na całym boisku. Rywal cały czas napierał jednak gramy konsekwentnie w obronie i odpieramy ataki sporadycznie próbując wykreować swoje akcje. Niestety na pięć minut przed końcem rywal wykorzystuje nasz błąd i doprowadza do wyrównania.

Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu i w końcu punkt z wyżej notowanym przeciwnikiem. Każdy mecz w gronie ośmiu najlepszych zespołów na Podkarpaciu będzie na wysokich obrotach i trzeba pokazać maksimum swoich umiejętności.

Akademia Piłkarska Sanok – SMS Rzeszów 1:1
Bramka: Alan Cichecki 13′

Akademia Piłkarska Sanok 2009:

Wojciech Przepióra, Rafał Adamowski, Kamil Filipczak, Filip Baraniewicz, Krzysztof Koczera, Ksawery Kowalczyk, Gracjan Bochnak, Szymon Starzak, Karol Dżugan, Alan Cichecki, Wiktor Kafara, Igor Iwaniszyn, Piotr Dydek, Oliwer Oleniacz, Kacper Kordys, Oliwer Latusek.

Trener: Jakub Gruszecki
Kierownik: Adam Cicheck