Coerver Football Camp – czyli wielki wspólny trening.

campPonad osiemdziesięciu zawodników Akademii Piłkarskiej Sanok wzięło udział w wielkim wydarzeniu pod nazwą Coerver Football Camp. We wspólnym treningu w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI wzięły udział dzieci w wieku 5 – 15 lat szlifując swoje umiejętności pod okiem trenerów Coerver Coaching oraz Akademii Piłkarskiej Sanok. Oprócz zajęć każdy zawodnik przeszedł serię testów na urządzeniu pomiarowym Smart Speed. Akcja Football Camp to wynik współpracy Akademii Piłkarskiej Sanok z Coerver Polska. Nasza Akademia realizuje program najlepszej metodologii nauczania gry w piłkę nożną na świecie i jest jedynym przedstawicielem na Podkarpaciu.

Wielki trening to fajna zabawa ale również wspaniała integracja zawodników Akademii Piłkarskiej Sanok. Ramię w ramię ćwiczyli wspólnie zawodnicy pięcio letni i piętnastoletni. Każdy mógł zobaczyć i poznać innych zawodników Akademii, których nacodzień nie widzi lub nawet nie wie o ich istnieniu. Podczas czterogodzinnego Campu nikt się nie nudził. Całe boisko podzielone zostało na cztery strefy i na każdej coś się działo ciekawego: Strefa testów, strefa gier zadaniowych, strefa „graj jak Messi” i strefa „graj jak Ronaldo”. Wszystkie wyniki testów dostępne są w Dzienniku Elektronicznym. Kto nie ma jeszcze dostępu to prosimy o rejestrację.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej: kliknij

Za wielkie zaangażowanie w trakcie czterogodzinnego treningu wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

Dziękujemy bardzo Trenerowi Mateuszowi Nowakowi z Coerver Polska oraz jego Trenerkom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Zapraszamy do Akademii Piłkarskiej Sanok.       Baw się jak dziecko, graj jak mistrz !