Mali Giganci jako DEBIUTANCI

2012Dzień 02.12.2018 przechodzi do historii naszej Akademii ponieważ swój pierwszy turniej zagrała drużyna złożona z rocznika 2012 i młodsi którzy zmierzyli się w swoim roczniku na parkiecie w miejscowości Kielnarowa. Turniej rozgrywany bez tabel i żadnych statystyk które na tym poziomie są nie ważne. Liczyła się zabawa, która dała wszystkim wiele radości.


Każdy z małych zawodników mógł robić to co najlepiej lubi czyli grę w piłkę nożną. Pierwszym strzelcem bramki w oficjalnym turnieju w roczniku 2012 został Michał Stasicki który pokonał bramkarza Soccer Ropczyce. Każdy zawodnik spisał się na medal. Po skończonym turnieju każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z maskotkami turnieju które robiły furorę na sali.

Na pamiątkę podaje z kim nasza drużyna rozegrała swoje mecze oraz jakie uzyskała wyniki.

Halo Hyżne – Akademia Piłkarska Sanok 0:0

Soccer Ropczyce – Akademia Piłkarska Sanok 1:1
bramka: Michał Stasicki

Grunwald Budziwój – Akademia Piłkarska Sanok 0:1 bramka: Kacper Flur

Halo Hyżne – Akademia Piłkarska Sanok 3:0

BKS II Lublin – Akademia Piłkarska Sanok 4:0

Grunwald II Budziwój – Akademia Piłkarska Sanok 0:0

BKS Lublin – Akademia Piłkarska Sanok 3:2
bramki: Jakub Wojtowicz, Kacper Flur

Akademia Piłkarska Sanok 2012:

Piotr Klimowicz, Dawid Knurek, Kacper Flur, Michał Stasicki, Piotr Tarapacki (2013), Jakub Wojtowicz, Maksymilian Czopor (2013), Wojciech Wasłowicz (2013)

Trener: Paweł Kalityński

Drużyna rocznika 2011 również grała w Kielnarowej.

Festiwal Piłkarski w Kielnarowej to kolejne zawody, w których udział wzięła drużyna Akademii Piłkarskiej Sanok z rocznika 2011. Nasze siedmiolatki zakończyły już etap zabaw i wkraczają w fazę intensywniejszych rozgrywek. Dużo meczy, lepsi rywale, pot, radość i łzy. Pomimo ciężkich meczy uśmiechy nie znikały z buzi małych zawodników (trener o to dbał 😉 ). I tak trzymać ! „

Halowe Granie, Nie Czekanie” to turniej bez tabel i bez zapisywania wyników. Świetna formuła dla małych zawodników, którzy oczywiście bardzo chcą wygrać swój mecz. Drużyna 2011 prezentuje się co raz lepiej na tle rówieśników z mocniejszych drużyn. Strzelamy mnóstwo bramek co bardzo cieszy, ale rozgrywamy też akcje zespołowe a co najważniejsze każda nasza akcja rozgrywana jest od tyłu – to znak rozpoznawczy naszej Akademii. Bardzo dobrze między słupkami spisuje się nasz super bramkarz Kacperek Jastrzębski, któremu odwagi mógłby pozazdrościć sam Johny Rambo, w polu szalał Roch, Alan i Nikodem a wsparciem dla chłopaków były nasze super dziewczyny Kaja i Emilka. Równie dobrze powalczyli Wiktor i Piotruś. BRAWO DRUŻYNA !!

Każdy zawodnik za swoje zaangażowanie otrzymał złoty medal i łakocie .

Akademia Piłkarska Sanok 2011:

Kacper Jastrzębski, Roch Łuszczyszyn, Kaja Subik, Wiktor Rysz, Piotr Kordys, Emilka Rzemińska, Nikodem Subik, Alan Małek.

Trener: Jakub Gruszecki