Krosno zdobyte, derby dla Akademii. Zero z tyłu w meczach ligowych.

beniamineW dniu dzisiejszym swoje mecze ligowe rozegrały drużyny Młodzików Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok. Młodzicy Starsi grali w Krośnie z Beniaminkiem a Młodzicy Młodsi podejmowali Ekoball Sanok.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Beniaminek PROFBUD Krosno 3:0
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Ekoball Sanok 4:0

W Krośnie przyszło nam grać na bardzo słabym boisku co niewątpliwie utrudniało grę. Jednak pomimo tego chłopcy z obu drużyn dobrze sobie poradzili z tym problemem naprawdę dobrze operując piłką. Widać wysokie wyszkolenie techniczne w obu ekipach. Pierwsza połowa to zmasowane ataki naszej drużyny, badanie rywala i kilka zmarnowanych sytuacji. Gospodarze nie zagrozili bramce wciągającego się w bronienie Olka.

Druga połowo to kolejne zmasowane ataki i w końcu gol ale za to jaki. Kacper Gołda pięknym strzałem z połowy boiska strzela klasyczną „angielkę” w samo okno bramki krośnian. Kolejne bramki padają łupem Kamila Koczery, który wykorzystuje nieporozumienie obrony oraz DeShawna Kurasika, który przytomnie odnalazł się pod bramką rywali kierując piłkę do siatki.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Beniaminek PROFBUD Krosno 3:0 (0:0)

Bramki: Kacper Gołda, Kamil Koczera, DeShawn Kurasik

Młodzicy Młodsi w ostatniej kolejce podejmowali na własnym obiekcie Ekoball Sanok. O Tym kto w tym roczniku bryluje w Sanoku niech świadczy wynik. Nasza drużyna rozgromiła rywali 4:0 Szersza relacja Trenera już wkrótce.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Ekoball Sanok 4:0

Brawa dla obu naszych zespołów, które zdobyły komplet punktów, strzeliły aż siedem bramek nie tracąc przy tym żadnej. Brawo.