Nasi w KGHM Zagłębie Lubin

jj

W dniach 19-20 marca zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sanok rocznik 2008 przebywali z dwudniową wizytą w Akademii Zagłębia Lubin .  W czwartek Piotr Rzemiński, Patryk Dydak i Karol Sokołowski wzięli udział w treningu a w piątek zagrali sparing w barwach Zagłębia Lubin. Po sparingu dzięki uprzejmości włodarzy Akademii chłopcy wraz z opiekunami mieli możliwość oglądać z trybun mecz Zagłębie Lubin – Lech Poznań.

Chłopcy podczas treningu i meczu kontrolnego pokazali się z bardzo dobrej strony. Trenerzy wypowiedzieli się o naszych chłopakach w samych superlatywach. Z pewnością Piotrek, Patryk i Karol niedługo spotkają się znowu z kolegami Zagłębia Lubin . A może ktoś jeszcze ?

Wrażenia po pobycie w Akademii Zagłębia Lubin :

* Piotrek , Patryk, Karol – Było naprawdę super , trenerzy fajni , treningi też i wszyscy byli bardzo mili no i dużo boisk?.

Zaproszenie dla naszych zawodników to dowód na to, że najlepsze Akademie w Polsce interesują się tym co dzieje się w Akademii Piłkarskiej Sanok. Każdy z naszych zawodników ma szansę pokazać się w dobrym klubie jeśli tylko bardzo będzie tego chciał. Systematyczna praca i cierpliwość.