Dwie drużyny Akademia Piłkarska WIKI Sanok rocznik 2014 na Turnieju Profbud Arena CUP.

W niedzielę ,, Weekend Majowy ” zawodnicy z rocznika 2014 wybrali się na turniej Profbud Arena CUP , którego organizatorem był Beniaminkiem Krosno. Rywalizacja odbywała się na, Profbud Arena – systemem gry „każdy z każdym”. Głównym założeniem turnieju, była gra bez klasyfikacji i presji wyniku, mimo to zawodnicy z Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok do każdego meczu podchodzili z maksymalnym zaangażowaniem. Trener Mariusz Sumara do turnieju wystawił dwie drużyny, a każda z drużyn na boisku spędziła po 120 min. Szesnastu zawodników podzielonych na dwa zespoły, którzy reprezentowali naszą Akademię, rywalizowali z takimi drużynami jak: GAP Boguchwała, Beniaminek Krosno, Mosir Dukla, BBS Krosno, SMS Przemyśl 1, UKS SMS STAL Mielec, SMS Przemyśl 2.

Pierwsza grupa Akademii zaprezentowała się z bardzo dobrej strony – gra 1×1 to podstawa, była poza zasięgiem wszystkich uczestników. Grupa druga to chłopcy początkujący , można powiedzieć starali się na tyle ile potrafili. Kolejne doświadczenie, zdobyte 🙂👏
Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2014 grupa 1:
Aleks Zozulew- Chudziak, Natan Karnas, Lena Furdak, Bruno Kozak, Emilka Hertig, Miłosz Łapiszczak ,Jan Pietrasz
Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2014 grupa 2:
Antoni Szabla, Tymoteusz Szczypta, Borys Michałek, Tomasz Nowak, Szymon Sokół, Marcel Kot , Wiktor Birski, Adaś Figiel , Aleksander Doskowski.
Trener I : Mariusz Sumara
Trener II: Paweł Kalityński
Kierownik: Tomasz Kozak