Doskonałe zakończenie roku Dzikich Lwów

2009Podopieczni Trenera Koguta nie zwalniają tempa i świetnie kończą rok w Jarosławiu. Zawodnicy z rocznika 2009 wywalczyli trzeci stopień podium wczoraj w Hali Krosno a dzisiaj już drugie miejsce w turnieju w Jarosławiu. Relacja z turniejów podopiecznych Trenera Koguta:

W hali Krosno mecze odbywały się w dwóch grupach ,w systemie 6+1 na dwóch boiskach równocześnie. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn, a spotkania były rozgrywane po 18 min każde.

Pierwsza potyczka z Orlikem Przemyśl to tzw.” wyjście z autobusu” w którym budzimy się przy wyniku 2:0 i gdy zaczynamy grać swoje spotkanie – brakuje czasu i mecz kończy się wynikiem 2:1 dla ekipy przeciwnej. Drugi mecz z Orzełkami Brzozów to mecz niewykorzystanych okazji , w tym rzutu karnego. Gdy wydawało się , że rywalizacja zakończy się wynikiem 1:0 dla nas, to w ostatnich sekundach tracimy bramkę po rzucie wolnym… i mamy podział punktów. Trzeci i czwarty mecz w grupie to już dominacja naszego zespołu w którym zgarniamy komplet punktów.

Zawody były rozgrywane w takiej formule,że bezpośrednio po zakończeniu spotkań w grupach, drużyny które zdobyły pierwsze miejsca grały finał, natomiast drużyny z kolejnych miejsc grały o miejsca 3..5..7..9.

My zajmujemy drugie miejsce w grupie i w finale pocieszenia gramy z AP Jasło. Sądzimy, że był to najlepszy mecz w Naszym wykonaniu i po zwycięstwie zostajemy BRĄZOWA DRUŻYNĄ tego Turnieju.

Najlepszym zawodnikiem w Naszym teamie został Krzysztof Koczera. Brawo..i GRATULACJE.

Reasumując krótko te zawody stwierdzamy , że rozegraliśmy je w dobrym stylu pod względem piłkarskim i widać , że ciężka praca na treningach nie „idzie w las”.

Akademia Piłkarska Sanok – Orlik Przemyśl 1 : 2
Akademia Piłkarska Sanok – Orzełki Brzozów 1 : 1
Akademia Piłkarska Sanok – Koniczynka Krosno 3:2
Akademia Piłkarska Sanok – Kolejarz Zagórz 3:0
Akademia Piłkarska Sanok – AP Jasło 1 : 0

Trenerzy: Wojciech Kogut; Sylwester Kowalczyk.

Turniej w Jarosławiu został zorganizowany w super „klimacie” i zebrał osiem drużyn, które rywalizowały w systemie każdy z każdym.Zawody przebiegały w zaciętej atmosferze na dużej hali, na której każda ekipa mogła pokazać swój potencjał piłkarski.

Tak też to wyglądało na tle naszej drużyny , która rozegrała ciekawe dla oka spotkania pokazując momentami futbol w najlepszym wydaniu. Nasza drużyna w całym turnieju wygrała 6 pojedynków ulegając tylko zwycięzcom turnieju – Akademii Piłkarskiej Stalowej Woli, chociaż pojedynek z nimi toczył się do ostatniej sekundy meczu.
Ciekawy i zacięty bój nasza drużyna stoczyła również z kolegami ze Stali Rzeszów, gdzie w ostatniej minucie meczu zdobyliśmy dwie bramki , a ozdobą tego meczu był super strzał wykonany z rzutu wolnego.

Podsumowując te zawody można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć , że były one bardzo dobre w naszym wykonaniu pod względem mądrości w grze tj.otwieraniu, budowaniu i finalizacji akcji.

Dodatkowo super pozytywnym akcentem było wybranie przez organizatorów zawodnikiem MVP zawodów Krzysztofa Koczery .

Trenerzy: Wojciech Kogut; Sylwester Kowalczyk

Akademia Piłkarska Sanok – JKS 2009 4 : 0

Akademia Piłkarska Sanok – AP Stalowa Wola 2 : 3

Akademia Piłkarska Sanok – Wólka Pekińska 3 : 0

Akademia Piłkarska Sanok – JKS Niebiescy 5 :0

Akademia Piłkarska Sanok – JKS Czarni 3 : 1

Akademia Piłkarska Sanok – Stal Rzeszów 4 : 2

Akademia Piłkarska Sanok – F.A Lubaczów 1:0

Brawo Dzikie Lwy !