Cenne zwycięstwo Młodzików z Beniaminkiem

W dzisiejszym meczu w grupie Mistrzowskiej Podkarpackiej Ligi Młodzika Młodszego Akademia pokonuje Beniaminka Krosno 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów po akcji Karola Chudio strzela Kamil Koczera.

Wynik bardzo cieszy ale ważniejsze jest to, że Ci chłopcy naprawdę potrafią grać w piłkę. Składne zespołowe akcje owocowały wieloma sytuacjami bramkowymi. Zarówno z jednej jak i drugiej strony. Aż przyjemnie oglądało się to widowisko z udziałem obu drużyn. Pamiętajmy, że nasza ekipa jest rok młodsza 😉

Pewnym punktem w drużynie Akademii był bramkarz, który chyba jako jedyny do tej pory zachował czyste konto w rozgrywkach ligowych. Dzisiaj cieszy się Akademia bo na to zasłużyła ale rywal też pokazał się z dobrej strony. Naprawdę dobra robota obu szkółek w szkoleniu dzieci. Dziękujemy Beniaminkowi za dobry mecz.

W drużynie Akademii wyróżnienie dzisiaj otrzymują bramkarz Kacper Pleśniak oraz obrońca Karol Chudio. Brawo chłopcy !

Akademia Piłkarska Sanok 2007 – Beniaminek Krosno 2006 1:0

Bramki: Kamil Koczera

Mecz z Beniaminkiem kończy niezwykły maraton ligowy chłopaków z rocznika 2007, którzy w półtora tygodnia rozegrali aż cztery mecze. Teraz zasłużony tygodniowy odpoczynek.

Akademia Piłkarska Sanok:

Kacper Pleśniak, Kacper Żebracki, Kacper Gołda, Kamil Koczera, Klaudia Maciejko, Karol Chudio, Mateusz Adamski, Kamil Łuszcz, Patryk Baraniewicz, Kacper Walkiewicz, Deshawn Kurasik, Aleksander Słota, Mattia Grządziel, Adrian Zięba.

Trener: Jakub Gruszecki