Akademia Piłkarska WIKI Sanok zwycięża Errea Sanok CUP’19 dla rocznika 2007.

ESCDwa dni zmagań drużyn Młodzików Starszych na dwóch boiskach równocześnie w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku to świetna forma zagrania wielu meczy w krótkim czasie. Tylko w Sanoku mogliśmy zagrać ligowo na dwóch doskonale przygotowanych pełnych boiskach. Zawodnicy, którzy przyjechali do Sanoka zasługują na wielki szacunek bo w ciągu dwóch dni każdy spędził na boisku ponad 4 godziny ! w wielkim upale.

W rozgrywkach pod Patronatem Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego bezkonkurencyjny okazał się gospodarz Akademia Piłkarska WIKI Sanok zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna naszych gości z Ukrainy Worskla Poltawa. Bardzo dobra i profesjonalna drużyna, która musiała uznać wyższość tylko naszego zespołu. Trzecia na podium stanęła Stal Rzeszów rzutem na taśmę wyprzedzając SMS Kraków. Na dalszych miejscach uplasowały się druga drużyna Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok, Polska Akademia Piłki Nożnej Kraków, Karpaty Krosno i Dynovia Dynów. Jednak pomimo dalszych miejsc chłopcy mieli okazję doskonalić swoje piłkarskie umiejętności i robili to bardzo dobrze choć wynik nie zawsze szedł w parze. Brawa za postawę i grę do końca dla wszystkich.

Najlepszym Strzelcem Turnieju został mega snajper Kamil Koczera z Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok a Najlepszym Bramkarzem został bramkarz Worskla Poltawa Shatokhin Danylo.

Zwycięscy turnieju oraz najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni najnowszymi piłkami Errea.

Bardzo dziękujemy Rodzinnemu Centrum Sportu i Rekreacji WIKI za pomoc w przygotowaniu wszystkich turniejów Errea Sanok CUP’19.

Wszystkie wyniki dostępne są na naszej stronie internetowej:

http://akademiapilkarska.sanok.pl/erreasanokc…/rocznik-2007/