Akademia w elitarnym gronie Certyfikowanych Szkółek Piłkarskich.

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności. Więcej na www.laczynaspilka.pl/certyfikacja.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok jest jedną z dziesięciu szkółek na Podkarpaciu ze Srebrnym Certyfikatem PZPN.
Gwarantuje to wysoką jakość na wielu płaszczyznach, zarówno na poziomie organizacyjnym, szkoleniowym, kadrowym i infrastrukturalnym. To też wielka wykonana praca przez cały Zarząd oraz Sztab Trenerski. Ciągle się rozwijamy, doszkalamy aby jeszcze podnosić jakość.
Mamy też świetne warunki do trenowania i grania dzięki współpracy z Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI, który jest naszym Sponsorem Tytularnym.
Zapraszamy wszystkie dzieci, które marzą o karierze piłkarskiej albo po prostu lubią się ruszać do Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok.