Akademia 2013 na BELLSPORT CUP

Takie obrazki to już norma. Drużyna rocznika 2013 Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok przywykła do takich rywali. W turnieju rangi TOP gramy w gronie najlepszych 36 zespołów z całej Polski. 3 dni grania we wspaniałej scenerii tuż pod samym Giewontem ze wspaniałymi rywalami to marzenie wielu zawodników.

W turnieju BELLSPORT CUP w dziesięciu meczach zdobywamy 13 punktów na 30 możliwych. Czy to dobrze ? Może tak może nie jednak drużyna prezentuje wspaniały ofensywny football. Pokazujemy, że chcemy grać w piłkę i gramy jak równy z równym z każdym zespołem. Nie mamy selekcji bo nie ma z czego ale mamy coś czego każdy może nam pozazdrościć – mamy wspaniałych małych zawodników z charyzmą, którzy tworzą TEAM ! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Brawo ekipa. Kolejna przygoda za nami. Za dwa tygodnie ponownie uderzamy na Zakopane 😉
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Sandecja Nowy Sącz 0:0
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Be a Star Wilczki Warszawa 0:4
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – TOP 54 Biała Podlaska 6:1
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Beniaminek Krosno 0:2
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Barca Academy 1:3
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Pogoń Szczecin 6:1
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Resovia Rzeszów 4:0
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Korona Kielce 2:1
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Falubaz Zielona Góra 1:3
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Widzew Łódz 1:2
Trzy dniowe rozgrywki to nie jedyna atrakcja podczas pobytu w Zakopanem. Mali zawodnicy mieli okazję z samego szczytu Gubałówki podziwiać panoramę Tatr i relaksować się w termach Gorący Potok. Kolejne doświadczenia w samodzielnym pobycie bez rodziców to coś czego nie da się przeliczyć. Brawo !
Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2013:
Mateusz Gagatko, Filip Grudzień, Łukasz Sieradzki, Piotr Tarapacki, Wojciech Wasłowicz, Max Czopor, Gabriel Kulon, Karol Stojowski, Mateusz Ćwikła, Tymon Dorotniak, Miłosz Szajna.
Trener: Jakub Gruszecki
II Trener: Artur Babicz
Kierownik: Paweł Tarapacki