Akademia 2007 czwarta w Beniaminek Krosno CUP.

benWalka o zwycięstwo w turnieju toczyła się do samego końca pomiędzy Stalą Rzeszów, Beniaminkiem, Akademią Piłkarską Sanok i Sandecją Nowy Sącz. Ostatecznie przegrywamy mecz o wszystko i lądujemy za podium. Bardzo fajny turniej przed rozpoczęciem ligi. W wielkim upale chłopcy i jedyne dziewczyny rozgrywały świetne mecze. Pierwsze trzy mecze w świetnym stylu wygrywamy bez nawet straty gola. Później niestety zaczęło brakować sił, graliśmy z jedną zmienniczką. Jednak z dream teamem ( AMO ) ze Stali Rzeszów podjęliśmy jeszcze walkę. Po szybko straconej bramce praktycznie do końca gonimy wynik. Piłka niestety nie może trafić do bramki rywala i przegrywamy 0:1. Jak dużo sił kosztował nas ten mecz pokazał mecz kolejny z Beniaminkiem Krosno.

Nie mamy już sił na równą walkę i po prostych błędach tracimy aż cztery bramki. Gola honorowego zdobył Kacper Gołda ale to było wszystko na co było nas stać w tym meczu. Przegrana spycha nas aż na czwarte miejsce.

Bardzo dobra postawa całej drużyny. Dziękuję dziewczyną za wsparcie bo bez nich nie moglibyśmy zagrać. Taki turniej z w tak mocnym gronie to świetna sprawa szczególnie, że za chwilę zaczynamy ligę. Po kilku akcjach ręce same składają się do oklasków. Zabrakło kilku graczy ale dzięki temu inni pokazali swoją wartość i wywalczyli miejsce w pierwszym składzie.

Akademia Piłkarska Sanok:

Filip Fałek, Kamil Łuszcz, Mateusz Adamski, Karol Chudio, Kacper Gołda, Kamil Koczera, Vittoria Szlachcic, Deshawn Kurasik, Kacper Walkiewicz, Laura Gruszecka.

Wyniki:

Akademia Piłkarska Sanok – SMS Rzeszów 3:0
Bramki: Kacper Gołda, Kamil Koczera, Laura Gruszecka

Akademia Piłkarska Sanok – Beskidzka AP 3:0
Bramki: Kamil Koczera, Vittoria Szlachcic, Deshawn Kurasik

Akademia Piłkarska Sanok – Sandecja Nowy Sącz 2:0
Bramki: Kacper Gołda x2

Akademia Piłkarska Sanok – Stal Rzeszów 0:1

Akademia Piłkarska Sanok – Beniaminek Krosno 1:4
Bramki: Kacper Gołda