V Turniej Noworoczny za nami. Graliśmy dla Julka i wygraliśmy !

v noworocznyPrawie całą niedzielę w Hali sanockiego PWSZ trwały rozgrywki dzieci urodzonych w 2012 roku w ramach V rocznicy utworzenia Akademii Piłkarskiej Sanok. W turnieju udział wzięło osiem zespołów z całego Podkarpacia. Grały z nami: Orlik Przemyśl, JKS Jarosław, Beniaminek Soccer School Rzeszów, Krośnieńska Akademia Piłkarska Krosno, Tęczowe Przedszkole z Krasiczyna oraz gospodarz Akademia Piłkarska Sanok.

Turniej przyjął również charakter Turnieju Charytatywnego. Tym razem graliśmy dla dwuletniego Julka z Sanoka, który ma chore serduszko i zbiera środki na bardzo drogą operację w Stanach Zjednoczonych. Sam bohater był obecny na miejscu wraz z rodzicami i osobiście rozpoczął rozgrywki od pierwszego kopnięcia piłki. Czy akcja się udała ?

TAK ! TAK ! TAK ! BYLIŚCIE WSPANIALI !!

Podczas zbiórki i różnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów zebraliśmy : 4.644,43 PLN !!!!

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/pg/akademiasanok/photos/?tab=album&album_id=1330815903725771

W imieniu Julka dziękujemy wszystkim, którzy choćby złotówką wsparli naszą akcję. A działo się. Mieliśmy prezentację produktów marki Souvre a dochód ze sprzedaży trafił do puszki, mieliśmy licytację oryginalnej koszulki Reprezentacji Polski z autentycznym podpisem Arka Milika, która została sprzedana za kwotę 1.500 PLN i zapewne zdobi teraz wnętrza Hotelu na Stadionie WIKI, mieliśmy licytację Vouchera przekazanego przez Serwis Bella Auto z Sanoka na pełny serwis klimatyzacji, który został wylicytowany za kwotę 400 PLN. Oprócz licytacji dzieci mogły sobie zrobić na miejscu kubek swojego klubu z własnym numerem i imieniem, co było chyba największą atrakcją tego dnia dzięki firmie AGENDA2000, której przedstawiciel wykonywał kubki na miejscu. Mieliśmy również Słodki Kantor i malowanie twarzy dzięki wsparciu Sali Zabaw Urwis. Wszystkim osobom i firmom, które przyłączyły się do tej wspaniałej akcji jeszcze raz serdecznie D Z I Ę K U J E M Y !!!!

Wracając do rozgrywek to należy nadmienić, że cały turniej ze względu na cel odbywał się w bardzo sympatycznej i rodzinnej atmosferze. Czuć było pozytywne fluidy w Centrum Dydaktyczno-Sportowym sanockiego PWSZ. Kwintesencją super atmosfery, był ostatni mecz Turnieju, którym Akademia Piłkarska Sanok zagrała z Tęczowe Przedszkole Julek Team. Dzieci z Krasiczyna, które pierwszy raz wystąpiły w takich rozgrywkach nie miały już siły dokończyć turnieju dlatego każda drużyna wsparła przesympatyczny zespół najlepszymi zawodnikami ze swoich szeregów. Tak powstał Julek Team a sam wspaniały mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1. BRAWO !

W tej kategorii wyniki nie są takie ważne jednak prowadziliśmy klasyfikację i V Turniej Noworoczny wygrywa Krośnieńska Akademia Piłkarska BARDOMED przed JKS Jarosław i ORlik Przemyśl. Gratulujemy ! Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został wybrany zawodnik Bardomedu Krosno Jan Kasza a Najlepszym Bramkarzem Turnieju bramkarz Orlika Przemyśl.

Organizator przewidział również nagrody dla wyróżniających się zawodników z każdej drużyny ufundowane przez Errea Podkarpacie a byli to:

Tęczowe Przedszkole Krasiczyn: Gabryś Rajzer i Patryk Ścigaj

Beniaminek Soccer School Rzeszów: Aleksander Fura i Szymon Czyrek

Akademia Piłkarska Sanok: Kacper Flur i Dawid Knurek

JKS Jarosław: Kuba Chrzanowski i Patryk Petrosz

KAP BARDOMED: Filip Zborowski i Kacper Menet

Akademia Piłkarska Sanok 2 : Piotr Klimowicz i Michalina Bodziak

Orlik Przemyśl: Baran Michał i Baran Mikołaj

KAP BARDOMED 2: Szymek Janas i Kuba Wojtowicz

Wszyscy mali uczestnicy Turnieju za swój trud i wspaniałą postawę na boisku otrzymali puchary, okazałe medale oraz słodką niespodziankę, które wręczał gość specjalny Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski.

Chcielibyśmy specjalnie podziękować za pomoc przy organizacji V Turnieju Noworocznego oraz wsparcie naszej akcji dla Julka: Bartosz Frączek, Tomasz Chudio, Kamila i Laura Gruszecka, Trener Paweł Kalityński i Jakub Kluska, Izabela Rzemiśka, Tomasz Sowa, Monika Walkiewicz, Trener Mariusz Sumara i Kacper Sumara, Jerzy Domaradzki, Państwo Stojowscy, Firma Bella Auto z Sanoka, Sala Zabaw Urwis i Julita Fałek, Errea Podkarpacie, AGENDA2000, TOM-PLAST, EXIM-HOLDING POLSKA, BETA OKNA, EL-BUD, M-Ubezpieczenia oraz Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski.