Podsumowanie roku

2019 New year greeting card with fireworks. Minimalist style, geometric thin outline. Vector, eps.10

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok. Żegnając Stary czas na króciutkie podsumowanie. 2018 to był rok wielu wydarzeń w Naszej Akademii, wielu zmian mamy nadzieję na lepsze i dalszego rozwoju.

Najbardziej cieszy nas fakt rozwoju tych, dla których pracujemy. Nasi zawodnicy spisują się co raz lepiej na arenie ogólnopolskiej i nie tylko. Wieloma naszymi zawodnikami interesują się większe akademie w tym drużyn Ekstraklasy jak Zagłębię Lubin czy Wisła Kraków. Wielu naszych zawodników trafiło do kadr wojewódzkich i okręgowych a także dochowaliśmy się Reprezentantki Polski U-15. To wszystko oznacza dobry kierunek w szkoleniu w naszej Akademii. Wszechstronne wyszkolenie indywidualne każdego zawodnika powoduje, że potrafi się on odnaleźć w każdej drużynie.

Rozwijają się zawodnicy ale również swoje umiejętności podnoszą Trenerzy Akademii. W tym roku aż pięciu trenerów zdobyło kolejne licencje w tym dwóch Trenerów uzyskało stopnie UEFA A.

Dziękujemy Rodzicom za zaufanie jakim nas obdarzyli i za wsparcie swoich pociech, dziękujemy naszym Sponsorom za wsparcie naszych działań oraz wszystkim osobom zaangażowanym w działalność naszej Akademii.

W Nowym Roku życzymy sobie i Wam wszystkim dalszego rozwoju, sukcesów sportowych i wychowawczych i cierpliwości w dążeniu do celu.